İçeriğe geç

Yamaç Paraşütü İle Havada 4 Kişi Okey Oynadı Nargile İçti

Yamaç Paraşütü İle Havada 4 Kişi Okey Oynadı ve Nargile İçti

yamaç-paraşütüyle-havada-okey-oynadılar
Yamaç-paraşütüyle-havada-okey-oynadılar

Dünyada bir ilk yapıldı denebilir. 4 kişi 1 yamaç paraşütünde okey oynayıp, nargile içti.

Fethiye – Ölüdeniz pilotlarından Hasan Kaval ve 3 arkadaşı, İzmir-Kemalpaşa, Çambel de tandem yamaç paraşütü uçuşu sırasında okey oynayıp nargile içtiler. Gençler havada oldukça eylenmiş görünüyor, videoları aşağıda.

Daha öncesinde de Hasan Kaval ve Ahmet Kaya tavla oynamış, nargile içmişlerdi.

yamaç-paraşütünde-tavla-oynadılar-nargile-içtiler
Yamaç-paraşütünde-tavla-oynadılar-nargile-içtiler

Yaz sezonunda ölüdeniz de yamaç paraşütü pilotluğu yapan genç: yoğun geçen sezonun ardından stres atmak için eğlencesine böyle bir aktivite yaptıktan sonra, hızını alamamış ve kotayı 4 kişiye kadar çıkarmış.

Peki herkes yamaç paraşütü ile uçabilir mi?

Yamaç paraşütü eğitimi aldıktan sonra kendi başınıza uçmaya başlayabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için yamaç paraşütü eğitimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eğitim almadan da uçmak mümkün. Tandem yamaç paraşütü dediğimiz, çift kişilik yamaç paraşütü ile profesyonel pilotlar eşliğinde uçabiliyorsunuz. Bunun için bir eğitim almak yada bilgi sahibi olmak zorunda değilsiniz. Çift kişilik uçuşlarla ilgili buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye de en gözde yamaç paraşütü merkezi ise Fethiye, Ölüdeniz – Babadağ. Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmak isteyen 100 binlerce insan her yıl Fethiye’yi ziyaret ediyor. Fethiye – Ölüdeniz manzarası ile göz büyülerken, baba dağın 2000 metre oluşu ve denize yakınlığı sebebi ile hem daha uzun hem de keyifli bir yamaç paraşütü uçuşu yapılabiliyor. Bunun yanı sıra bölgedeki yamaç paraşütü eğitmenlerinin profesyonelliği de başka bir artı durum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Call Now Button