İçeriğe geç
Babadağ yamaç paraşütü  Ölüdeniz - Fethiye

Babadağ Yamaç Paraşütü Neden Biz?

Fethiye yamaç paraşütü okulu neden var: Bizler 15 yıla yakındır beraber uçan bir avuç arkadaşız. Zaman zaman yamaç paraşütü eğitimi verdik,
zaman zaman Fethiye de tandem yamaç paraşütü uçuşları gerçekleştirdik.
Uçmak bizim için bir tutkuydu bu tutkuyu inandığımız şekilde misafirlerimize aktarabilmek için kendi standartlarımızı belirleyip Fethiye yamaç paraşütü okulunu kurduk. Şimdi sözümüz en iyi Babadağ yamaç paraşütü deneyimi sunmak.

Yamaç Paraşütü Ayrıcalıklarımız

Uzun Uçuş Sözü

Babadağ yamaç paraşütü uçuşu normalde 25 dakika sürmektedir. Ancak yamaç paraşütünden keyif aldıysanız ve hava şartları da elverişliyse, uçuş süresini uzatabiliyoruz. Detaylar aşağıda.

Aile Uçuşları

Fethiye yamaç paraşütü okulu pilotları sizi asla ailenizden arkadaşlarınız dan ayırmaz. Kalkış aşamasını beraber gerçekleştiririz ve havada birbirimizi bekleriz. Sizde bu unutulmaz anı sevdikleriniz ile beraber yaşarsınız.

Özel Organizasyonlar

Yamaç paraşütünde evlilik teklifi almak yada pastalı bir doğum günü kutlaması. Özel anlarınızı gökyüzüne taşıyoruz. Yıllardır binlerce başarılı yamaç paraşütü özel organizasyonları düzenliyoruz.

Babadağ Yamaç Paraşütü 40 Dk Uçuş Garantili

babadag yamaç paraşütü en iyi firma

Fethiye, Ölüdeniz, Babadağ dan yapılan sıradan bir uçuş 25 dakika sürmektedir,  fakat dağın yamaçlarında oluşan kaldırıcı hava akımlarını kullanarak bu uçuş süresini uzatmak mümkündür. Fethiye yamaç paraşütü okulu size bu imkanı sunuyor.

Neden daha uzun bir uçuş?

             Babadağ yaşı ve bitki örtüsü nedeniyle milli park statüsündedir. Bu bölgede görebileceğiniz endemik bitki örtüleri bir yana yüzlerce yıllık ardıç, sedir ve akağaç  türleri vardır. Babadağ’ın yüzeyinde tırmanan yabani dağ keçilerini görmek de zaman zaman mümkün olabiliyor. Babadağ yamacından birkaç adım atıp havalandıktan sonra, hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir görsel şölen başlıyor.  Sağ tarafınızda Fethiye’nin gösterişli güzelliğini kuş bakışı izliyorsunuz. Hemen yanında karagözler, gemiler koyu, akvaryum koyu, san nicolas adası, biraz üzerinde kaya köy. Tam karşımızda 2006 yılında dünyanın en güzel sahili seçilmiş Ölüdeniz sahili. Sol tarafımızda, kıdrak sahili, yanında kelebekler vadisi, daha ilerisinde kabak koyu ve patara plajı. 

Eğer Babadağ yamaç paraşütü uçuşunuzu Fethiye yamaç paraşütü okulu uçuş ekibiyle gerçekleştiriyorsanız, uçuşumuza başladıktan sonra kaldırıcı kuvvetleri kullanarak 3000 metreye kadar yükselip bütün manzaraları görmenize olanak sağlıyoruz. 

Önemli hatırlatma: Daha uzun bir Babadağ yamaç paraşütü uçuşu için öğle saatlerini tercih etmelisiniz.
Yamaç paraşütü uçuşunu uzatılması misafirlerimizin rızası doğrultusunda yapılır.
Misafirlerimiz eğer yamaç paraşütü akrobasi hareketleri yapmak isterse, uçuş süreleri değişebilir.             

Babadağ dan Ölüdeniz’ e Beraber Uçalım

Fethiye yamaç paraşütü aile uçuşu, sevdikleriniz ile beraber uçabilirsiniz.

Kimse lunaparka yalnız gitmez, çünkü eğlence arkadaşlarla daha eğlenceli. Arkadaşlarınız yada aileniz ile her tarafı ayrı bir güzel olan Fethiye’mize geldiniz. Babadağ da yamaç paraşütü yapmaya karar verdiniz. Kiminiz diğerini korkutmaya kimine de cesaret vermeye çalışıyorsunuz, tartışmalar, zorlamalar, yada önceden alınan kararların uygulanma zamanı geldi çattı, yerde birbirini arayan gözler, gökyüzünde birbirini görmezse hiç olur mu?

Fethiye yamaç paraşütü okulu sizi eğlenceli bir serüvene sürüklüyor. Ölüdeniz Babadağ pistlerinden havalanmamızın ardından, önden giden pilot ve yolcu, havada kalma metotlarını kullanarak tepe önünde, diğer ekip üyelerini bekler. Babadağ dan herkes havalandıktan sonra, yamaç paraşüt uçuşunu uzatmak adına Babadağ’ın eteklerinde süzülürler, yamaçtan ayrıldıktan sonra denize yaklaşıldığında ekip üyeleri kol uçuşu dediğimiz moda geçer, birbirlerine yaklaşırlar, hatta o kadar yaklaşırlar ki kanatlarına dokunabilirsiniz, üzerinde yürüyebilirsiniz.

Bu esnada herkes birbirini duyabilecek yakınlıkta olur, bağırışmalar, çığlıklar, eşinize sunabileceğiniz sevgi cümleleri yada arkadaşlarınıza aktardığınız duygularınız için yeterli mesafedeyiz.

Önemli hatırlatma: Ekip içerisinde korkan misafir olması durumunda, kesinlikle uçuş misafirin memnuniyeti doğrultusunda düzenlenir.
Bu tarz hareketler, profesyonelleşmiş, yıllarca defalarca bu manevraları yapmış ve sürekli ekip olarak uçan eğitmenler tarafından yapılır.
Babadağ yamaç paraşütü uçuşunuzu öğle saatlerinde gerçekleştirirseniz, kol uçuşu daha uzun olmaktadır. 

Yamaç Paraşütü İle Ekstrem Sporlar

Fethiye yamaç paraşütü akrobasi ucusu. Ekstrem sporlar kısmı başladı.

 Yamaç paraşütü ve havacılık camiasında biz onu G kuvveti olarak biliriz. Merkez kaç kuvveti neticesinde vücudumuz da oluşan bu değişim bizi heyecanlandırır ve adrenalin kanımıza karışır, ardından çığlıklar gökyüzünde yankılanır. Yamaç paraşütünü ekstrem sporlar alanına sokan şey de bu.

Babadağ yamaç paraşütü nefesinizi kesmedi mi?

İşte böyle bir macerayı Fethiye yamaç paraşütü okulu sizler için her uçuşta, sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyor. Babadağ dan havalandıktan sonra ölüdeniz üzerine geldiğimizde pilotlarımız sizlere akrobasi denemek ister misiniz diye sorar. Eğer nefesinizin kesilmesine hazırsanız bu konuda profesyonelleşmiş pilotlarımız yavaş yavaş manevralara başlar, giderek artan savrulmalar ve hız g kuvvetini de beraberinde arttırır.

*Genelde ölüdeniz yamaç paraşütü için yolcularımızın %95 i akrobasi yapılmasını istiyor.
*Kesinlikle yamaç paraşütü yaparken akrobasi istemediğini belirten misafirlerimizden %80 i ölüdeniz üzerine geldiğimizde fikrini değiştiriyor.
Yamaç paraşütü ile uçarken akrobasi yapmak istemeyen misafirlerimiz ise ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmanın keyfini çıkarıyor.

Önemli hatırlatma: Ölüdeniz yamaç paraşütü uçuşunuz da akrobasi yapmak tamamı ile misafirimiz tercihidir.
Yamaç paraşütü uçuşunda iken akrobasi sırasında misafirimiz durmamızı istediğinde, hareket bitirilir.
Akrobasi esnasında yapılan manevralar irtifa kaybına sebep olur, bu durumda uçuş süresinde değişiklik yapabilir. 

Ölüdeniz de Yamaç Paraşütü Organizasyonları

Ölüdeniz yamaç paraşütü organizasyonları. yamaç paraşütü ile evlilik teklifi, doğum günü kutlaması.

Ölüdeniz yamaç paraşütü için bir cennet. Bu özel yerde bu özel aktivite içerisine birde unutulmaz sürprizler sığdırmak isterseniz. Bu en çok keyif aldığımız şey, biz yardıma hazırız.

Havada Doğum Günü:   

          Fethiye Ölüdeniz semalarında, sizlerde arkadaşlarınıza doğum günü sürprizleri yapabilirsiniz, üstelik pastanız da bizden. Bunun için Babadağ yamaç paraşütü uçuş rezervasyonunuzu yaptığınız sırada bizi bilgilendirmeniz yeterli. Bizlerde programımızı oluşturuyoruz, yamaç paraşütü uçuşu sırasında misafirimize vereceğimiz sürpriz pastamızı hazırlıyoruz. Ve sizleri Ölüdeniz üzerin de yan yana getirdiğimiz sırada habersizce sürprizimizi gerçekleştiriyoruz. 

Bunun yanı sıra pankart açma vb. aktiviteler ile sizin kareografinizi de yapabiliriz, yaratıcılığınızı gerçeğe dönüştürebiliriz.

Gökyüzünde Evlilik Teklifi:

         Fethiye Ölüdeniz de eşsiz bir manzara da unutulmaz özel anlar yaşamak istiyorsanız, sizlere yardımcı oluyoruz. Sizin kurguladığınız yada bizim daha önce deneyimlediğimiz farklı senaryolarla, fantastik bir başlangıç yapa birsiniz.

Eşiniz Babadağ dan yamaç paraşütü yaptığı sırada, sizde Ölüdeniz de iniş alanın da yüzüğünüz ile ve hazırladığımız değişik sürprizlerle bekleyebilirsiniz. Yada aynı anda yamaç paraşütü yaparken pankart açabilirsiniz, uçuş sırasında yan yana gelerek teklifinizi sunabilirsiniz. 

Bu ve benzeri birçok farklı şekilde sizlere özel anlar yaşatmak için buradayız. Fethiye yamaç paraşütü okulu profesyonel kadrosuyla sizleri bekliyor.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Organizasyonlar

tr_TRTurkish
Call Now Button