İçeriğe geç

Fethiye Yamaç Paraşütü Rezervasyonu

Fethiye Paraşüt

Fethiye yamaç paraşütü rezervasyonunuzu bu sayfadaki takvimi kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Bu bir ön rezervasyondur, gün içerisinde detaylar için size ulaşım sağlıyor olacağız.

Fethiye yamaç paraşütü ücreti kişi başı 150 Usd dir.
Yamaç paraşütü kamera çekimleri eğitmenlerimizin gelirleri oluyor ve tüm görüntülere 30$ karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Çekimler telefonunuza aktarılıyor.
Rezervasyon yaparken servis noktasını belirtmeyi unutmayın.
Kendiniz ofisimize gelmek isterseniz, ücretsiz park alanımız var konum bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Fethiye yamaç paraşütü uçuşları Ölüdeniz, Babadağ dan yapılmaktadır.
Etkinlik süresi toplamda 2 saattir.


Temmuz 2024
Pts
Sal
Çar
Per
Cum
Cts
Paz
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Yamaç Paraşütü Rezervasyon Sonrası

Buluşma noktası/Ulaşım?

Yamaç paraşütü rezervasyonunuz ardından sizler ile iletişime geçiyoruz ve sorularınızı cevaplıyoruz. Otel ve ya başka bir noktadan alınmak isterseniz, sizleri bulunduğunuz noktadan alıyoruz. Kendiniz gelmek isterseniz sizleri ofisimiz de karşılıyoruz. Ofisimize geldikten sonra kayıt işlemleri ve ödeme işlemleri gerçekleşiyor. Yamaç paraşütü konusunda birkaç video izliyor ve yapmamız gerekenler konusunda brifing alıyoruz.

Yamaç paraşütü nerede yapılıyor?

Fethiye yamaç paraşütü uçuşları Ölüdeniz de bulunan Babadağ da yapılmaktadır. Babadağ’ına ulaşım bizim servis araçlarımız ile gerçekleşiyor. Yamaç paraşütleri ile Babadağ’ına ulaştıktan sonra, rüzgar yönü inceleniyor ve uygun pist seçiliyor. Babadağ da 5 adet farklı yükseklik te ve farklı rüzgar yönünde yamaç paraşütü pisti bulunuyor. Yamaç paraşütü rezervasyonunuzu yaptığınız esnada kalkış pisti bilgisi bilinmiyor. Bu o günkü hava şartları ile ilgili bir konu ve anlık olarak değişebiliyor.

Yamaç paraşütü için nasıl giyinmeliyim?

Yamaç paraşütü uçuşlarında kapalı bir ayakkabı zorunlu, eğer ki mevcut değilse ofisimiz de bulunan ayakkabılardan ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Bunun haricinde kadın misafirlerimiz etek giymemeli, kapalı misafirlerimiz ise eşarplarını iyi bir şekilde iğnelemeli (sabitlemeli) Bunun haricinde dilediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Güneş gözlüğü yamaç paraşütü yaparken yine büyük bir ihtiyaç. Ufak eşyalarınızı yanınıza alabilirsiniz. Bunlar için çantamızda yer oluyor.

Bilmem gereken başka ne var?

Yamaç paraşütü uçuşları motosiklet sürmeye benzer, yani hızdan dolayı gözler yaşarabilir ve ya güneş bazı zorluklar yaşatabilir. Bu yüzden güneş gözlüğü kullanmanızı tavsiye ediyoruz, düşecek endişeniz olmasın. Rüzgar gözlüğün gözünüzde kalmasına yardımcı oluyor. Yanınıza cep telefonunuzu alın, yamaç paraşütü Ölüdeniz e indikten sonra kamera çekimleriniz telefonlarınıza aktarılıyor. Yine bu yüzden cep telefonlarınızda yer açmanızı rica ediyoruz.

Fethiye yamaç paraşütü rezervasyonu Ölüdeniz - Babadağ

Fethiye Yamaç Paraşütü Pozları

Fethiye yamaç paraşütü rezervasyonunuz tamamsa, dünyaca ünlü Ölüdeniz de harika pozlarınız olsun isterseniz, galeri sayfamızı ziyaret edin. Yamaç paraşütü fotoğrafları konusunda fikir sahibi olun.

Babadağ Yamaç Paraşütü Pisti

Babadağ da 5 adet farklı yüksekliklerde kalkış alanı vardır. Bunlar: 1200 metre – 1700 – 1800 -1900 ve 1960 metre yamaç paraşütü pistleri diye anılır.
Yamaç paraşütü araçlarımız ile Babadağ ya çıktığımız da önce rüzgar durumu incelenir ve uygun pist seçilir. Ardından yamaç paraşütleri pistlere serilir, ekipmanlar kuşanılır ve bir kaç adım atarak uçuş başlar.
İniş yerimiz ise Ölüdeniz sahili olur.

tr_TRTurkish
Call Now Button