Aktiviteler

Kalp ritminizi değiştirecek ve Fethiyeyi her açıdan tanımanızı sağlayacak bu aktiviteleri yapmadan tatil yapmayın 🙂

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Fethiye, Ölüdeniz, Babadağ da 2000 metreden harika manzaralar eşliğinde yamaç paraşütü uçuşu. Bu etkinlik 2 saatimizi alır ve size asla unutamayacağınız anlar yaşatır 🙂 

Fethiye Tüplü Dalış

Fethiye dalış etkinliği, tam günlük bir aktivite. Dalışlar Fethiye limandan hareket eden teknemizden yapılır. Öğleden önce ve öğleden sonra tüplü dalış yapılır. Öğle arasında açık büfe yemek verilir. 

Fethiye & Ölüdeniz Tekne Turu

Fethiye ve Ölüdeniz tekne turları, tam günlük bir akitivite. Ölüdeniz tekne turu, ölüdeniz çevresindeki 6 adayı gezer. Fethiye tekne turu, Fethiye çevresindeki 12 adayı gezer, öğle yemeği açık büfedir.

Dalaman rafting

Dalaman çayı rafting etkinliği tam günlük bir aktivite. İçeriğinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve yüksek derece eğlence barındırır. Parkur 8 km dir. 

Saklıkent Jeep Safari

Fethiye, Saklıkent jeep safari etkinliği tam günlük bir aktivite. Thelos antik kenti, yakapark, saklıkent kanyonu gibi birçok bölge gezilir, bol sulu bir gün geçirilir. Öğle yemeği açık büfe.

Bize Güvenin !

Fethiye yamaç paraşütü okulu, başta yamaç paraşütü olmak üzere tüm turlarda size en iyi eğlenceyi, güveni yaşatmayı amaçlar. Misafirlerimizin yorumlarını inceleyin!

Önemli Notlar

 • Aktivite paketi içeriğindeki tüm etkinliklerin günlerine siz karar verebilirsiniz.
 • Ekstrem paket aktiviteleri toplamda 5 günümüzü alır. Paket üzerinde değişiklik yapılabilir, yeni fiyat talebinde bulunulabilir.
 • Satın alım için sizden %20 ödeme talep edilir, biz size e-bilet göndeririz ve geri kalan tutarı geldiğinizde ödersiniz.
 • Ekstrem paket bayramlar dahil, yıl boyunca geçerlidir.
 • Etkinliklerin tamamın da Fethiye, Ölüdeniz, Ovacık, Hisarönü transferleri ücretsiz olarak yapılır.
 • Yamaç paraşütü organizasyon saatinizde: hava muhalefeti nedeniyle, gecikme yada ertelenme durumları yaşanabilir.
 • Yamaç paraşütü etkinliğine gelecek misafirlerimiz, yanlarında güneş gözlüğü, spor ayakkabı ve rüzgarlık getirmeleri tavsiye edilir.
 • Dalış, Tekne turu, Jeep safari, Rafting etkinliklerine katılacak misafirlerimizin yanlarında şort, mayo, terlik, güneş kremi ve kuru elbise getirmeleri tavsiye edilir.
 • Tekne turu, Dalış, Jeep safari, etkinliklerinde öğle yemeği fiyata dahildir.
 • Rafting etkinliğinde kahvaltı ve öğle yemeği fiyata dahildir.
 • Etkinliklerin hiçbirine fotoğraf çekimleri dahil değildir.
yamaç paraşütü ölüdeniz
fethiye jeep safari
fethiye dalış
fethiye 12 adalar tekne turu
dalaman rafting
dalyan kral mezarları
ölüdeniz tekne turu
dalyan kral mezarları

Ekstrem Paket” üzerine 2 yorum

 • Aniden çıktığım tatilimde diğer firmalar kontenjan dolu diye muhattap bile olmuyorlar bu fir firma ise hergün tüm aktiviteleri gerçekleştirdikleri için yer bulma sıkıntısı olmuyor. Sadece aktivite değil otel bulmamdada çok yardımcı oldular öncelikle kerem bey ve eşi tülay hanıma sonra beraber çalıştıkları tüm hocalara teşekkür ediyorum sayelerinde güzel ve eğlenceli bir tatil geçirdim

 • Öncelikle herkese merhabalar ,
  kesinlikle Ölüdeniz’e gideceksiniz bu aktiviteleri yapmanızı şifdetle tavsiye ediyorum.Fethiyede bu tür turları düzenleyen epeyce yer var . Ama butterfly ( yamaç paraşütü okulu) bizlere çok keyifli aktivitelerin dışında her türlü desteği ve ilgiyi gösterdi .Kerem bey YapıKredi ATM nerede ? Kerem bey nerede yemek yiyelim? Ulaşım sağlayacağımız noktalar neresi ? Vs vs tatil boyunca tüm konularda bizlere yardımcı oldular. Yamaç paraşütü yapmadan gitmeyin:) jeep safari aşırı keyifli 🙂 Tekne turu ile muhteşem koylarda yüzüyoruz kesinlikle yapın:)Rafting adrenalin dolu :))
  Tüm bunları paket halinde uygun fiyata almamız yanında gösterilen ilgiden çok çok memnun kaldık. Güzel dostluklar edindik .Bu turda biz Kerem bey ve eşi Tülay hanım ile genelde iletişim halinde olduk . Kesinlikle tavsiye ediyorum ve bu muhteşem insanlarla ile tanışın
  Şimdiden iyi tatiller
  Herşey için çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir