İçeriğe geç

Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023
Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023

Yamaç paraşütü fiyatları 2023 yılında da her yıl olduğu gibi şartlar doğrultusunda belirlenir. Ancak seçtiğiniz firmaya göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Yamaç paraşütü fiyatlarıyla alakalı olarak gerekli bilgilendirmeyi sizinle paylaşacağız ancak bu sporu yapıyor olmanın da herkes için bir ayrıcalık olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor.

Yamaç paraşütü yapabilmek için uzun süren eğitimlerin olması gerekmiyor. Pilot eşliğinde uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz için pilotun söylediklerini yerine getiriyor olmanız yeterli olacaktır. Türkiye’de yamaç paraşütü yapabileceğiniz sayılı merkez var. Dolayısıyla bunlar arasından hangisini seçerseniz karşılaşacağınız heyecanın da ona göre değişik olacağının altını çizelim. Eğer uçuşunuz ölü deniz üzerinden olacaksa ayaklarınızın altındaki manzaranın hayatınız boyunca unutulmaz olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Yamaç Paraşütü Fiyatı

Yamaç paraşütü fiyatı değişkenlik gösteriyor ve bunda da bazı faktörler önemli oluyor. Örneğin uçuşunuzu kameraya aldırmanız veya fotoğraf çektirmeniz fiyatların artırılmasında önemli bir etkendir. İnsanlar havadayken nasıl göründüklerini ve yerin nasıl göründüğünü sonradan incelemek ve bir anı olarak bırakmak istiyor. Firmalar düzenlemiş oldukları sistem sayesinde havadayken farklı açılardan hem sizi hem de yeri çekiyor. Dolayısıyla sıradan bir cep telefonu ile resim çekmekten çok daha profesyonelce demek yerinde olacaktır. Kameranın açısı sizin o anda ne yaşadığınızı bundan sonra her izlediğinizde güleceğiniz sahnelerinizi, havadaki atmosferi en ince ayrıntısına kadar çekiyor. Dolayısıyla sizde çocuklarınıza göstereceğiniz yeni bir arşiv edinmiş oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Yamaç Paraşütü Tehlikelimi?

Yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız beklemeden artık kendi hazırlıklarınızı yapmanız gerekiyor. Yazın atlamakla kışın atlamak arasında fark mutlaka olacaktır. Ancak yazın atlamışsanız kışında o heyecanı yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yamaç paraşütü şartların uygun olması durumunda kışında yapılan sporlar arasında bulunuyor.

Pilotlar uçuş günü ve zamanı hava durumunu iyi incelemeli ve herhangi bir tehlikeye mahal vermeyecek seçimler yapmaları gerekiyor.

2023 Yamaç Paraşütü Fiyatları

2022 yılında yetişkinler için kişi başı 170,00 TL. Çocuklar için ise 105 TL şeklinde belirlenmiş. 2023 yılı için ise henüz açıklanmış bir rakam bulunmuyor. Rakamlar belli olduğunda buradan güncelleme yapılacaktır. Takipte kalmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
Call Now Button