Fethiye Yamaç Paraşütü 40 Dk Uçuş Garantili

            Fethiye, Ölüdeniz, Babadağ dan yapılan sıradan bir uçuş 25 dakika sürmektedir,  fakat dağın yamaçlarında oluşan kaldırıcı hava akımlarını kullanarak bu uçuş süresini uzatmak mümkündür. Kelebekler Vadisi Uçuş Ekibi size bu imkanı sunuyor.

Neden daha uzun bir uçuş?

             Babadağ yaşı ve bitki örtüsü nedeniyle milli park statüsündedir. Bu bölgede görebileceğiniz endemik bitki örtüleri bir yana yüzlerce yıllık ardıç, sedir ve akağaç  türleri vardır. Babadağ'ın yüzeyinde tırmanan yabani dağ keçilerini görmek de zaman zaman mümkün olabiliyor. Babadağ yamacından birkaç adım atıp havalandıktan sonra, hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir görsel şölen başlıyor.  Sağ tarafınızda Fethiye'nin gösterişli güzelliğini kuş bakışı izliyorsunuz. Hemen yanında karagözler, gemiler koyu, akvaryum koyu, san nicolas adası, biraz üzerinde kaya köy. Tam karşımızda 2006 yılında dünyanın en güzel sahili seçilmiş Ölüdeniz sahili. Sol tarafımızda, kıdrak sahili, yanında kelebekler vadisi, daha ilerisinde kabak koyu ve patara plajı. 

Eğer Fethiye yamaç paraşütü uçuşunuzu kelebekler vadisi uçuş ekibiyle gerçekleştiriyorsanız, uçuşumuza başladıktan sonra kaldırıcı kuvvetleri kullanarak 3000 metreye kadar yükselip bütün manzaraları görmenize olanak sağlıyoruz. 

Önemli hatırlatma: Daha uzun bir yamaç paraşütü uçuşu için öğle saatlerini tercih etmelisiniz.
Yamaç paraşütü uçuşunu uzatılması misafirlerimizin rızası doğrultusunda yapılır.
Misafirlerimiz eğer yamaç paraşütü akrobasi hareketleri yapmak isterse, uçuş süreleri değişebilir.             

   

 

 Aile, Arkadaş, Grup Uçuşları ile Fethiye Yamaç Paraşütü  

          Kimse lunaparka yalnız gitmez, çünkü eğlence arkadaşlarla daha eğlenceli. Arkadaşlarınız yada aileniz ile her tarafı ayrı bir güzel olan Fethiyemize geldiniz. Fethiye de yamaç paraşütü yapmaya karar verdiniz. Kiminiz diğerini korkutmaya kimine de cesaret vermeye çalışıyorsunuz, tartışmalar, zorlamalar, yada önceden alınan kararların uygulanma zamanı geldi çattı, yerde birbirini arayan gözler, gökyüzünde birbirini görmezse hiç olur mu?

        Kelebekler vadisi yamaç paraşütü ekibi sizi eğlenceli bir serüvene sürüklüyor. Ölüdeniz Babadağ pistlerinden havalanma mızın ardından, önden giden pilot ve yolcu, havada kalma metotlarını kullanarak tepe önünde, diğer ekip üyelerini bekler. Babadağ dan herkes havalandıktan sonra, yamaç paraşüt uçuşunu uzatmak adına Babadağ'ın eteklerinde süzülürler, yamaçtan ayrıldıktan sonra denize yaklaşıldığında ekip üyeleri kol uçuşu dediğimiz moda geçer, birbirlerine yaklaşırlar, hatta o kadar yaklaşırlar ki kanatlarına dokunabilirsiniz, üzerinde yürüyebilirsiniz.

Bu esnada herkes birbirini duyabilecek yakınlıkta olur, bağırışmalar, çığlıklar, eşinize sunabileceğiniz sevgi cümleleri yada arkadaşlarınıza aktardığınız duygularınız için yeterli mesafedeyiz.

Önemli hatırlatma: Ekip içerisinde korkan misafir olması durumunda, kesinlikle uçuş misafirin memnuniyeti doğrultusunda düzenlenir.
Bu tarz hareketler, profesyonelleşmiş, yıllarca defalarca bu manevraları yapmış ve sürekli ekip olarak uçan eğitmenler tarafından yapılır.
Fethiye Yamaç paraşütü uçuşunuzu öğle saatlerinde gerçekleştirirseniz, kol uçuşu daha uzun olmaktadır. 

Yamaç Paraşütü Nefesinizi Kesmediyse, Akrobasi Zamanı!acro-turkey

           Yamaç paraşütü ve havacılık camiasında biz onu G kuvveti olarak biliriz. Merkez kaç kuvveti neticesinde vücudumuz da oluşan bu değişim bizi heyecanlandırır ve adrenalin kanımıza karışır, ardından çığlıklar gökyüzünde yankılanır.

İşte böyle bir macerayı kelebekler vadisi yamaç paraşütü ekibi sizler için her uçuşta, sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyor. Babadağ dan havalandıktan sonra ölüdeniz üzerine geldiğimizde pilotlarımız sizlere akrobasi denemek ister misiniz diye sorar. Eğer nefesinizin kesilmesine hazırsanız bu konuda profesyonelleşmiş pilotlarımız yavaş yavaş manevralara başlar, giderek artan savrulmalar ve hız g kuvvetini de beraberinde arttırır.

*Genelde ölüdeniz yamaç paraşütü için yolcularımızın %95 i akrobasi yapılmasını istiyor.
*Kesinlikle yamaç paraşütü yaparken akrobasi istemediğini belirten misafirlerimizden %80 i ölüdeniz üzerine geldiğimizde fikrini değiştiriyor.
Yamaç paraşütü ile uçarken akrobasi yapmak istemeyen misafirlerimiz ise ölüdeniz de yamaç paraşütü yapmanın keyfini çıkarıyor.

Önemli hatırlatma: Ölüdeniz yamaç paraşütü uçuşunuz da akrobasi yapmak tamamı ile misafirimiz tercihidir.
Yamaç paraşütü uçuşunda iken akrobasi sırasında misafirimiz durmamızı istediğinde, hareket bitirilir.
Akrobasi esnasında yapılan manevralar irtifa kaybına sebep olur, bu durumda uçuş süresinde değişiklik yapabilir. 

Fethiye Yamaç Paraşütü İle Doğum Günü Kutlamaları ve Evlilik Teklifleri

Havada Doğum Günü:   

          Fethiye Ölüdeniz semalarında, sizlerde arkadaşlarınıza doğum günü sürprizleri yapabilirsiniz, üstelik pastanız da bizden. Bunun için Fethiye yamaç paraşütü uçuş rezervasyonunuzu yaptığınız sırada bizi bilgilendirmeniz yeterli. Bizlerde programımızı oluşturuyoruz, yamaç paraşütü uçuşu sırasında misafirimize vereceğimiz sürpriz pastamızı hazırlıyoruz. Ve sizleri Ölüdeniz üzerin de yan yana getirdiğimiz sırada habersizce sürprizimizi gerçekleştiriyoruz. 

Bunun yanı sıra pankart açma vb. aktiviteler ile sizin kareografinizi de yapabiliriz, yaratıcılığınızı gerçeğe dönüştürebiliriz.

Gökyüzünde Evlilik Teklifi:

         Fethiye Ölüdeniz de eşsiz bir manzara da unutulmaz özel anlar yaşamak istiyorsanız, sizlere yardımcı oluyoruz. Sizin kurguladığınız yada bizim daha önce deneyimlediğimiz farklı senaryolarla, fantastik bir başlangıç yapabirsiniz.

Eşiniz yamaç paraşütü yaptığı sırada, sizde Ölüdeniz de iniş alanın da yüzüğünüz ile ve hazırladığımız değişik sürprizlerle bekleyebilirsiniz. Yada aynı anda yamaç paraşütü yaparken pankart açabilirsiniz, uçuş sırasında yan yana gelerek teklifinizi sunabilirsiniz. 

Bu ve benzeri birçok farklı şekilde sizlere özel anlar yaşatmak için buradayız.

Fethiye Yamaç Paraşütü profesyonel kadrosuyla sizleri bekliyor.

Talep Formu Gönder

Call Now Button